המרכז להשכלה פיננסית – Bmeniv

לימודי שוק ההון, קורס שוק ההון

התקשרו עכשיו 050-891-1640

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

המהפכה הטכנולוגית בעיצומה, היא משפיעה ותשפיע על כל תחומי החיים המודרניים: תעסוקה, צבירת נכסים והכי חשוב על הכיס שלכם! התחזיות מדברות שב-10 שנים הקרבות כ- 30% מהמשרות שאנו מכירים יוחלפו ע”י רובוטים. אם לכם קשה לקנות דירה בישראל, לגמור את החודש ולצאת לרווחה כלכלית אמיתית..  מה יהיה עם הילדים שלכם?  לא מדובר בסיסמאות אלא בעובדה מוגמרת. מי שלא ירכוש השכלה פיננסית, ישקיע נכון, יחסוך נכון ויתכנן נכון.. ישאר מאחור. אם אתם חווים פחד וחוסר ביטחון מתכנון פיננסי נכון ומהשקעה נכונה בעולם הפיננסי המורכב פיתחתי הכשרה מיוחדת וקהילה שתלווה אותכם מא’ עד ת’…  בוגרי ההכשרה שלנו ממשיכים לקבל מאיתנו שירותים וליווי לאורך כל הדרך.
גולת הכותרת הינה רכישת ידע ומודעות לתכנון פיננסי נכון תוך היכרות עם כל עולם מוצרי ההשקעה והחסכון הקיימים בהלימה למדיניות ממשלתית שמפתחת
​מוצרים חדשים חדשות לבקרים. תפקידי שההשקעות והחסכונות שלכם יהיו במקונות הנכונים שחלקכם הגדול לא מכיר.בנוסף לניהול החברה אני משמש מנהל מרכז השקעות בבנק גדול , ויש לי ניסיון רב בעולם הפיננסי הרחב אותו אני נחוש להעמיד לרשותכם. לסטודנטים שביניכם / מחפשי העבודה/ לא מרוצים ממקום העבודה הנוכחי אנו מעניקים חבילת הכוונה מקוצעית ייחודית בה עוזרים לכם לעבוד על קורות החיים , מכינים אותכם לראיון עבודה והכי חשוב נותנים לך ייעוץ פרקטי ומעשי להשתלבות נכונה בשוק העבודה/ פתיחת עסק עמצאי בעולם הפיננסי .
אין למה לחכות יותר ולחשוש… הירשמו עוד עכשיו ותקבלו הכוונה מיועצי הלימודים שלנו. אנחנו פה בשבילכם להצלחה משותפת.
אם פעם הדבר הבטוח ביותר הייתה קביעות במקום העבודה..  בעולם המודרני זאת הסכנה הגדולה ביותר…  נדרשת יצירתיות ,חשיבה מחוץ לקופסא ועצמאות.. תנו לנו לכוון אותכם!

0 Comments

Leave a Comment

Skip to content