המרכז להשכלה פיננסית – Bmeniv

לימודי שוק ההון, קורס שוק ההון

התקשרו עכשיו 050-891-1640

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

86% – אינם יודעים מה הרכב תיק ההשקעות שלהם.
70% – אינם יודעים מה גובה דמי הניהול שהם משלמים על התוכניות שלהם.
67% – המעסיק הוא הגורם הקבוע עבורם את תוכניות הפנסיה.
61% – לא קיבלו ייעוץ כלשהו בבחירת תוכנית.
54% – אינם יודעים להעריך מה תהיה קיצבת הזקנה שיקבלו.
35% – אינם יודעים איזו חברה מנהלת עבורת את כספי הפנסיה שלהם.

בעולם בו אנו חיים שתוחלת החיים עולה מרגע לרגע והיום נמצאת למעלה מגיל 80, בעולם בו אנו נדרשים לחשוב תמיד איך להגדיל את ההכנסה הפנויה לצורך שיפור רווחת החיים.
הצורך בידע והשכלה פיננסית חשוב מתמיד. בשנים האחרונות שוק המוצרים הפנסיוניים השתכלל בצורה מרשימה, לא מדובר פה רק באפיק חסכון ארוך טווח שנפגוש בפרישה , אלא באפשרויות השקעה וחסכון לכל מטרה בחיים.

ראשית כמובן קיים צורך מובהק לצבור ולהפקיד לחסכון פנסיוני , לא לשכוח שמדובר באפיק חסכון אם אלמנט ביטוחי שמכסה אותנו על כל צרה שלא תבוא.
החשיבות בלהפקיד לקרן פנסיה היא אדירה ויבוא יום שנבין עד כמה הדבר חשוב. קיימים המון אלמנטים שצריכים להכיר לרבות דמי ניהול , מקדם קצבה, תשואות, רמות סיכון וכדומה וכמובן שמומלץ להיעזר באיש מקצוע.

שוק קופות הגמל עבר רפורמה והיום ניתן להפקיד לקופת גמל נזילה גם לחסכון קצר טווח , הוראת קבע חודשית ולהנות מהיתרונות של השקעה במוצרים עם אלמנט ביטוחי ופוטנציאל לייצר תשואות מרשימות.

בגרף שאני מראה לכם אתם יכולים לראות עד כמה הציבור לא מכיר את אפיקי ההשקעה שלו, באיזה רמת סיכון נמצא? וכמה דמי ניהול משלם? בסופו של דבר חוסר הידע יפגוש אותנו ועלול לפגוע בנו..

0 Comments

Leave a Comment

Skip to content